TT: Nemožná dívka

2. května 2015 v 12:54 | kiki:)) |  Téma týdne)
Takže téma týdne je zde!! ---> ''Nemožná dívka"
Když si řeknu "Nemožná dívka" co jsi já pod tim představim..? Hned jak jsem si to přečetla jsem věděla o kom zde psát..O osobě- dívce, která byla součástí mého života a stala se s ní ta nemožná dívka.. více v CC↓

Byla to moje nejlepší kamarádka.. dá se to tak v podstatě říct.. jenže se něco stalo, nebyla už taková jako dříve. Nevěděla jsem proč to tak bylo. Jediný co mi zbylo se s ní přestat bavit.
Nic jiného nešlo udělat, ANO mohla jsem se nějakým způsobem to zkusit, ale to jsem už párkrát udělala. Pak se nějak přehoupl čas.. a pak se stala ta strašná věc, při které jsem zjistila, jak byla falešná od začátku.. Taková něžná blondýna drobná, ale co dokázala?! Jak tohle mohla udělat kamarádce.Vím, že nevíte co mi udělala, ale o tom mluvit nemužu prostě mě zklamala a ztratila důveru,kterou jsem k ní měla. Nejdřívě to byla pro mě osoba, kterou jsem už nikdy nechtěla vidět, ale postupem času jsem se na to vykašlala a stala se s ní pro mě jen ta "Nemožná dívka,která mě ztratila". A teď? se nějakým způsobem ignorujeme, jinak to asi nepujde..Řikam si dva měsíce a už se neuvidíme. Tím to se uklidnuji.
Děkuju za přečtení článku, byla bych moc ráda kdyby jste mi zanechali koment ↓
s pozdravem Kiki!:3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nobody Nobody | Web | 2. května 2015 v 14:31 | Reagovat

To se prostě občas stává..:(
Ale ti praví lidé, kterým na nás doopravdy záleží, zůstávají v našem životě dále, je třeba se soustředit na ně.
I když to bolí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama